zomerstop in zicht…

15 mei 2017

Met de zomerstop in zicht werd zondag nog veel strijd geleverd op de velden.

HSV Vr 2 ging onderuit tegen WMC vr 1 met 1-4
HSV Vr 1 wist het net twee maal te vinden en versloeg Kolping met 2-0 (foto’s van de wedstrijd staan hier)

HSV Ve 45+ won opnieuw en dit maal met 3-1 van VVW en zijn zo gestegen naar de een na laatste plek.
HSV 8 blijft maar winnen en versloeg ditmaal DTS met 2-4. Dat een van de spelers van HSV 8 later op de bank zat bij HSV 1 en ook nog een mocht warmlopen was natuurlijk een prachtig moment. Een invalbeurt zat er net niet in omdat HSV 1 meer behoefte had aan een aanvallend ingestelde speler..

HSV 7 speelde met 1-1 gelijk tegen Koedijk.
HSV 6 verloor thuis dik met 3-7 van Sporting Krommenie.
HSV 5 deed het niet beter door met 5-0 te verliezen van Uitgeest.
HSV 3 ging onderuit tegen Bergen met 1-3.
HSV 1 was de spirit duidelijk kwijt en men raakte ‘geen’ bal. Ondanks dat het niet liep bleef het lang 0-0… tot de 70ste minuut waarin Wijk aan Zee de enige goal van de wedstrijd maakte. (foto’s van de wedstrijd staan hier)

In de kantine werd op het grote scherm gezien dat Feyenoord kampioen werd. De barkeepers van HSV 2 werden nog even bijgestaan door Edwin Veenstra die ook achter de bar zijn mannetje staat. Zo werd het na de laatste wedstrijd van HSV 1 nog even gezellig in de kantine en wordt er uitgezien naar het volgende seizoen waarin HSV 1 moet bewijzen dat ze het niveau aankunnen.