Vrijwilligers in het zonnetje gezet door AZ en Hotel in Egmond

8 januari 2024

Op zaterdag 17 december zette Hotel in Egmond in samenwerking met AZ een achttal vrijwilligers in het zonnetje. Deze vrijwilligers – allemaal werkzaam bij sportverenigingen uit de buurt – waren voorgedragen door hun eigen club.
HSV vond dat ‘gouwe-ouwe’ Hans Ursem hier zéker voor in aanmerking kwam. Vrijwel dagelijks is hij voor onze vereniging in touw. Van het bijhouden van de oud-papiercontainer, het keuren van de velden als consul, het meewerken vanuit de onderhoudscommissie en de sponsorcommissie, het trekken van lijnen en schoonmaken van de kleedruimtes….. teveel om allemaal op te noemen.
Samen met de 7 andere vrijwilligers heeft Hans een superleuke dag gehad, onder ‘aanvoering’ van oud-AZ coryfee Kees Kist en John Roos.

Zie hier het volledige persbericht van AZ en het filmpje.