vrijwilliger van het seizoen; ‘de herfst’

18 november 2022

Vrijwilliger van de Herfst: Peter Schoonhoven

De poging om Peter te overvallen met bloemen en bon, was bijna mislukt. René Groot – die in het complot zat – had met Peter afgesproken om woensdagmiddag samen de netten van kleine doeltjes te vervangen. En dan zou ik opduiken: so far so good. Tot René de dag ervoor van Peter een paar foto’s op WhatsApp kreeg van de doeltjes, die al keurig van de nieuwe netten waren voorzien.
Peter had het al even in z’n eentje geflikt, op een rustig momentje, dus het was niet meer nodig. Gelukkig is René niet voor één gat te vangen en bood hij aan om dan samen met Peter wat grotere doelen te verplaatsen. Dat kón ie niet alleen.
En zo kwam het dat ik toch nog met bloemen en bon het terrein op fietste, net toen Peter aankwam.
“Nou, dát is leuk van je, geef maar hier hoor”, zei hij (je kent dat wel, die opmerkingen: dat had je nou niet moeten doen!). Hoe grappig om te kunnen zeggen: “Dat is goed Peter, alsjeblieft….. en je krijgt nog een bon ook, om je meissie mee uit lunchen te nemen… want je bent verkozen tot Vrijwilliger van het Seizoen!!!

Lees het hele gesprek en de motivatie hier

De attenties voor de vrijwilliger van het seizoen werden natuurlijk ook deze keer mogelijk dankzij: