Uitnodiging Meet Up “Jongeren in de sport’

5 september 2018

Op 15 augustus start de landelijke Nationale Sportweek. Ook Heiloo doet hier weer aan mee. De Nationale Sportweek is net als vorig jaar gekoppeld aan de AH sportactie. Tijdens de sportweek krijgen klanten van de AH sportzegels bij hun boodschappen. Met een volle kaart kunnen kennismaken met een sport van hun keuze. Meld je aanbod aan op www.nationalesportweek.nl en maak hierdoor zichtbaar dat ook jullie meedoen aan deze actie.

Een vraag die ons allen bezighoudt is ‘Hoe houden we de jongeren betrokken bij onze vereniging/club?”. Samen met wethouder Rob Opdam en trainer/coach Bert Goedkoop willen wij met jullie op zoek naar antwoorden/ideeën/samenwerkingen. Ik nodig jullie graag uit voor de Meet up ‘Jongeren in de sport’ op woensdag 12 september a.s. om 19.30 uur in de kantine van TC Heiloo United. De bijeenkomst is interactief en geschikt voor bestuursleden, trainers, vrijwilligers, ouders en leden.  Kom naar de Meet up op 12 september a.s.!

Meer informatie of aanmelden? Ik hoor het graag!

Ik hoop jullie te ontmoeten bij de Meet up ‘Jongeren in de sport’ 🙂

 

Met sportieve groet,

Pascale de Hoogh

Buurtsportcoach Heiloo

Terborchlaan 301, 1816 MH Alkmaar

p.dehoogh@alkmaarsport.nl