Uitnodiging HZV (zaalvoetbal!) senioren + veteranen

15 februari 2019

Op verzoek van zaalvoetbalvereniging HZV brengen we onderstaande uitnodiging onder de aandacht voor de vele HSV leden die tevens lid zijn van HZV;

Uitnodiging bijeenkomst vertegenwoordigers van de HZV SDV-Teams (senioren dames en heren en veteranen)

Beste HZV leden van bovenstaande categorieën,

Het bestuur van HZV het Vennewater wil jullie (bedoelde HZV leden) van harte uitnodigen voor een bijeenkomst n.a.v. de huidige gang van zaken en de verschillende reacties die wij gedurende het seizoen vanuit jullie gelederen hebben mogen ontvangen.

Het heeft een tijdje geduurd maar nu gaat het er toch echt van komen met als doel dat er eindelijk een gelegenheid komt om zaken kenbaar te maken waar jullie wellicht onderling al een tijdje over spreken maar nog niet bij het bestuur bekend of geland zijn.

Deze zal plaatsvinden op maandagavond 25 februari 2019 in het Sportcafé van Horeca de Wit.
Inloop vanaf 19.15 uur. Start 19.30 uur waarin wij graag de onderstaande punten en vooral de door jullie ingebrachte punten, vanuit jullie beleving en interpretatie willen bespreken. Daaraan verbonden welke mogelijkheden daarvoor aanwezig zijn en/of we gezamenlijk opnieuw op zoek moeten gaan naar oplossingen.

1. Huidige competitie indeling
a. Indeling
b. Locaties, dagen en tijden thuiswedstrijden
c. Locaties, Dagen en tijden uitwedstrijden

2. Mogelijke gedachten en wensen t.a.v;
a. Kick off
b. Toernooien
c. Trainingen
d. Kleding
e. Sponsoren

3. Organisatie HZV het Vennewater
a. Bestuurlijk
b. Functioneel
c. Vacatures binnen de vereniging

4. Plannen 2e Sporthal

5. W.v.t.t.k.

Vriendelijke groet,
Frans Endel
Namens het bestuur
HZV het Vennewater