Trotse ouders sponsoren HSV JO10-1

6 januari 2018

De jongens van HSV JO10-1 vormen al een paar jaar een leuke en hechte groep. Zowel binnen als buiten het veld. Met vanaf het begin een trouwe schare aan ouders die vrijwel geen wedstrijd missen. Het enthousiasme van de boys heeft zelfs een aantal vaders doen besluiten zelf (weer) te gaan voetballen!
En dan is er nog de trots. De roodgele leeuwen verweren zich dapper in de hoofdklasse en nadat Ajax, AZ en de KNVB zich al langs de lijn hadden gemeld is de eerste, Sepp van Rijnsoever, inmiddels daadwerkelijk gevraagd om zich te melden bij de AZ Voetbalschool!
Er zit muziek in deze groep en de betrokkenheid van de ouders kwam nog verder tot uiting in het regelen van prachtige trainingspakken en warme jacks voor het team. Uiteraard met de namen van de spelers erop.
Met dank aan Boudewijn (Solar Today), Frank (Vitali & Van de Graaf) en Bas (CRSSIGN) kunnen de boys zich nu in alle opzichten van hun beste kant laten zien in de hoofdklasse en op de komende toernooien:
het TOP Toernooi bij AFC’34 op zondag 7 januari,
het Boarding Toernooi in Akersloot op zaterdag 13 januari en
het VTT Toernooi bij Zouaven op zondag 21 januari.
Laat het (voetbal)jaar 2018 maar beginnen!