wat een TOP- HSV weekend!

26 mei 2018

26 en 27 mei 2018 gaan de HSV geschiedenis in als een TOP weekend!

Wat dacht u van de HSVeiling met fantastische kavels. aanvang met Diner en spreker Gert Jakobs is om 18:00 (à 25 euro, als u nog geen kaart heeft.. kom binnen en we pakken gewoon ergens een stoel vandaan!)  Vanaf 20 uur kunt u deze geweldige avond meemaken met een entree kaart van 5 euro. Kaarten maken tevens kans op een overnachting met ontbijt en een diner in Alkmaar.

En dan .. wat een fantastisch seizoen heeft de senioren selectie van HSV gedraaid dit jaar.

HSV 2 heeft een periode te pakken mag straks in de nacompetitie aan de bak en zondag 27 mei gaat HSV 1 voor de TWEEDE KEER ACHTER ELKAAR voor het KAMPIOENSCHAP strijden – na afgelopen jaar te zijn gepromoveerd!! Dat verdiend een feestje. Er is een bus geregeld om naar Zaanlandia te gaan (nog enkele stoelen vrij.. vertrek 13)) uur vanaf HSV).

Bij terugkomst bij HSV is er 100 % een feestje in de Basis om dit succesvolle seizoen te vieren.

Prettig – rood geel – weekend allemaal 🙂