Tijs Leguijt was onze Pupil van de Week

31 januari 2018

Tijs Leguijt was zondag 28 januari  j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door 1e elftal speler Arend Swart en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – Texel 1  meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, mocht mee warmlopen en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Tijs proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van Texel, kwam alleen tegenover de keeper te staan en schoot de bal schitterend in het doel. Het bleek ook het enige doelpunt van de wedstrijd te worden want het  goede voorbeeld van Tijs  kreeg geen goed vervolg. Zowel HSV als Texel wisten niet te scoren zodat de einduitslag 0-0 werd. Arend werd terecht  “Man of the Match”, maar ik denk dat de jury vergeten is om de goal van Tijs te beoordelen!! Na de wedstrijd kreeg Tijs van begeleidster Jet lekker wat te eten en te drinken. Tijs kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Tijs, bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.