Ties Visschers was onze Pupil van de Week

14 november 2016

ties-en-rubenTies Visschers was zondag 13 november j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd bij HSV opgevangen door 1e elftal speler Ruben Bugter en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – WSV `30 1  meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, was bij de bespreking van de scheidsrechter met de grensrechters en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Ties proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van WSV `30, kwam alleen tegenover de keeper te staan, schoot hard op doel en …… maakte een schitterend doelpunt. Het goede voorbeeld van Ties kreeg gevolg in de wedstrijd van ons eerste. We wonnen de wedstrijd met maar liefst 5-0! Na de wedstrijd kreeg Ties een heerlijke tosti. Hij kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Ties bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.