Sponsor van de Week: CiRoPack bv

6 oktober 2016

Deze week is Sponsor van de Week en te gast op sportpark Het Maalwater tijdens de wedstrijd HSV 1 – Limmen 1 de firma CiRoPack bv. Als nieuwe sponsor willen we de bekende Heilooër ondernemers Rob en Ciska van der Wal, graag laten kennismaken met de gezellige sfeer bij HSV.

CiRoPack produceert en levert een compleet assortiment verpakkingen, verpakkingsmaterialen en Point of Sale materiaal met een goede prijs-kwaliteitverhouding. Of het nu gaat om kleine of grote aantallen verpakkingen, verpakkingsmaterialen, een maatwerk verpakkingsoplossing of displaymateriaal, bij CiRoPack bent u al meer dan 10 jaar verzekerd van 25 jaar ervaring in de verpakkingsbranche, gedegen advies en uitstekende service.

Voor meer informatie en een mooie bedrijfsfilm, verwijzen we naar de website: www.ciropack.nl

Rob en Ciska, bedankt voor jullie steun aan onze mooie vereniging!ciropack_165-65