Sponsor van de Week: Bromshop Heiloo

1 december 2016

Sponsor van de Week en tevens Balsponsor bij HSV1 – Hercules1 is Bromshop Heiloo.

Bij Bromshop Heiloo bent u op het goede adres als het gaat om Brommers, Scooters, Scooter mobiels, etc. U kunt bij hun terecht voor al uw reparaties, onderhoud, schade’s, tuning, onderdelen, spuitwerk, verkoop van nieuwe en gebruikte brommers en scooters.

Bromshop Heiloo heeft een andere manier van werken in vergelijking tot de doorsnee Scooterwinkel. Zij onderscheiden zich door hun scooter/brommer voorraad minimaal te houden en gaan voor u op zoek naar een geschikte brommer of scooter die aan al uw wensen voldoet.

Dit kan een nieuw of gebruikt voertuig zijn, want zij hebben geen grote voorraad en zijn daardoor juist flexibel en niet gebonden aan bepaalde leveranciers. Door deze service en hun persoonlijke aanpak kunnen zij meestal aan de wensen van de klant voldoen.

Eigenaar Bob Erkamp heeft van jongs af aan bij HSV gevoetbald en heeft altijd contact gehouden met onze club. Bedankt Bob, dat je onze club als bord- en als balsponsor steunt!

download