Sem Dekkers verdient contract bij AZ

22 juni 2021

Oud jeugdlid Sem Dekkers wordt al jaren gevolgd door HSV en weer hebben we iets heel moois te melden. Na landskampioen in 2017 en een toernooi met Oranje in 2019 heeft Sem nu zijn contract verdiend bij AZ. Van harte gefeliciteerd Sem, HSV is reuze trots op je!

“Het is een droom en doel om hier in het AFAS Stadion te spelen”, zegt Sem Dekkers (17). “Dit contract is een stap in de goede richting en daar ben ik dus heel blij mee. De jeugdinternational en jongere broer van Jong AZ-verdediger Quinten Dekkers speelde in zijn woonplaats voor HSV Heiloo, totdat hij in 2014 in de AZ Jeugdopleiding kwam spelen. Daar ontwikkelde hij zich door tot een vleugelverdediger die zowel op links als rechts goed uit de voeten kan. “Ik ben technisch vaardig, snel en hard in de duels. Komend seizoen wil ik basisspeler van Onder 18 worden en mijn debuut in Jong AZ maken. Op naar meer.”

Het hele persbericht vind je natuurlijk op de website van AZ.