Screeningsmiddag sportende jeugd

12 oktober 2017

Op woensdag 18 oktober en woensdag 1 november hebben wij, van Podotherapie Heiloo van 14.00 tot 17.00 screeningsmiddagen voor de sportende jeugd. Podotherapie Heiloo komt regelmatig in aanraking met ouders die twijfelen of het wel goed gaat met de stand/afwikkeling van de voeten van hun kind. Of zien kinderen die al lange tijd met (wisselende) klachten lopen, maar met een simpel advies geholpen kunnen worden.

Tijdens de screening wordt gekeken naar het gaan en staan van de voeten, ook kijkt Podotherapie Heiloo naar de schoenen. De screening is kosteloos, er wordt behalve het geven van advies niet behandeld. Wanneer dat nodig is, kan er een vervolgafspraak gemaakt worden, waar dan wel kosten aan verbonden zijn.

Om een afspraak te maken vragen wij U om deze te maken via DEZE LINK

Met vriendelijke groet, namens het hele team van Podotherapie Heiloo, Susan.