REGISTRATIE BIJ BEZOEK AAN KANTINE OF TERRAS VAN HSV

5 september 2020

Ook HSV zal aan de registratieplicht moeten voldoen. Voor sportkantines gelden namelijk dezelfde voorwaarden als die voor de horeca.
Alle bezoekers aan de kantine of het terras moeten hiervoor hun gegevens achterlaten t.b.v. van een eventueel GGD contactonderzoek.
NB: Spelers en begeleiders die op het wedstrijdformulier staan of aangemeld zijn voor de training, zijn uitgesloten: deze zijn geregistreerd via de voetbal.nl app/het digitale wedstrijdformulier)

Wij kunnen ons voorstellen dat het achterlaten van gegevens een extra drempel is om de kantine of het terras van HSV te bezoeken. Toch willen wij jullie vragen dit wel te doen. HSV doet niets met de gegevens als er geen signaal van besmetting komt. De gegevens worden 14 dagen bewaard, waarna deze gewist worden. De gegevens worden niet voor andere doeleinden gebruikt. Als je je niet wilt of kunt aanmelden via de app of online, dan liggen er formulieren in de kantine.

Alvast bedankt voor jullie medewerking.

Registratieformulier