Pupillen van de week.. Ancora bedankt!

16 oktober 2017

Ancora bedankt .. en welkom Jet

Bij thuiswedstrijden van HSV 1 is er al weer jaren een pupil van de week. De jongens of meiden worden ruim vooraf door HSV benaderd. Zij vullen een leuke vragenlijst in en zij maken op de wedstrijddag alles mee van HSV 1. De voorbespreking, de kleedkamer en de warming up. Samen met de scheidsrechter het veld oplopen en meedoen met de toss. Natuurlijk de ‘aftrap .. de tegenstander omspelen en .. scoren bij de keeper van de tegenstander van HSV 1! Na afloop wat lekkers eten en drinken, samen met zijn/haar ouders in  de bestuurskamer waar de wedstrijddag nog eens besproken wordt. Met een oorkonde en een getekende bal op zak lekker weer naar huis.. een dag die de pupil lang bij blijft. Dit alles werd afgelopen jaren begeleid door Ancora Leering.  Omdat Ancora ander (echt)werk heeft kan zij dit vrijwilligers werk helaas niet meer doen.

Bij de thuiswedstrijd van HSV 1 tegen KFC werd Ancora verrast en met een bon van Melange 7  bedankt.

Ancora heeft de begeleiding van de pupil van de week overgedragen aan niemand minder dan .. Jet Leering, speelster van HSV Vr2.

Ancora nogmaals bedankt en Jet, heel veel succes en plezier met de begeleiding van de Pupil van de Week!