Pupil van de Week: Kas Dalenberg

6 april 2017

Deze week is Kas Dalenberg onze Pupil van de Week. Kas voetbalt in de JO11-1 en hij is op 17 maart jarig. Kas is nu 11 jaar jong. Kas heeft 1 zus, Merel en 1 broer Sieb, die beide ook bij HSV voetballen. Hij lust het allerliefste patat met kipfingers, maar andijvie, nee dat vind hij echt niet lekker! De hobby`s van Kas zijn veldvoetbal, zaalvoetbal, straatvoetbal, voetbalwedstrijden kijken, voetbalfilmpjes kijken, FIFA17 spelen en ga zo maar door! We kunnen het met 1 woord samenvatten: VOETBAL!!  Hij is groot fan van, uiteraard ……. AZ. Hij is een van de gelukkigen die 30 april a.s. naar de Kuip gaat om de bekerfinale AZ-Vitesse live mee te bekijken. We hopen allemaal natuurlijk dat AZ gaat winnen. Zijn favoriete speler is Robert Lewandowski  van Bayern München en zijn grootste wens is om een keer met hem te voetballen. Mocht dat niet lukken dan wil hij graag voetballen met Nathan Rutjes of Vincent Janssen. Het allerliefste doet hij dat als profvoetballer!

Nou Kas, heel  HSV wenst je veel plezier a.s. zondag bij de wedstrijd HSV 1 – Beemster 1.

Kas