Pupil van de week 24 september 2023: Seb van der Klugt

3 oktober 2023

Op zondag 24 september speelde HSV de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Assendelft en wist deze te winnen. Misschien was er ook wel een beetje geluk gebracht door onze eerste Pupil van de Week van dit seizoen. Dat was Seb van der Klugt, die daarvoor werd opgehaald door Steef Kaandorp, die al héél lang in onze selectie speelt.

Seb nam zijn hele familie mee en dat was reuze gezellig. Hij mocht samen met de mannen van het 1e de kleedkamer in en het veld op. En hij mocht de bal van de sokkel pakken. Daarmee mocht hij de aftrap nemen en al slalommend om de tegenstanders heen naar het doel van Assendelft dribbelen. Daar omspeelde hij met een fraaie beweging de keeper en scoorde!!

De hele wedstrijd mocht Seb op de bank zitten en ook mocht hij weer mee de kleedkamer in. En na de wedstrijd waren er patatjes en cadeautjes. En natuurlijk de mooie wedstrijdbal met alle namen van de selectiespelers erop. Het was een belevenis om nooit te vergeten.