Oranjevrouwen naar halve finale!

31 juli 2017

Engeland won met 1-0 van Frankrijk en is donderdag de tegenstander van Nederland in de halve finale. – Foto: KNVB Media

De OranjeLeeuwinnen zullen donderdag in een uitverkochte Veste in Enschede tegen Engeland strijden om een plek in de finale van het EK. De Engelsen wonnen hun kwartfinale met 1-0 van Frankrijk.

Engeland en Nederland zijn de enige twee ploegen die al hun wedstrijden wisten te winnen op dit EK. Na overwinningen op Schotland (6-0), Spanje (2-0) en Portugal (2-1) in de groepsfase ging vanavond Frankrijk ten onder aan de Engelse dadendrang, door een doelpunt van Jodie Taylor. Het was alweer haar vijfde treffer dit toernooi, waarmee ze topscorer is van het toernooi.

lees alles: http://www.onsoranje.nl/nieuws/nederlands-vrouwenelftal/70138/engeland-tegenstander-oranjeleeuwinnen-halve-finale