opgeven is geen optie!

20 april 2019

Alpe d’HuZes Collecte tijdens de rust HSV 1- de Zouaven 1 voor deelnemer Tom Hafkamp.

Donderdag 6 juni is de dag van Alpe d’HuZes. Tom Hafkamp, speler van HSV 1, heeft zich ingeschreven als deelnemer en zijn doel is die dag 2 maal hardlopend de berg op te gaan. Het is een gegeven dat 1 op de 3 mensen kanker krijgt. Via acties voor Alpe d’HuZes haalt Tom geld op om nog meer onderzoek naar en een beter leven met kanker mogelijk te maken. De schoonvader van Tom kreeg op 45 jarige leeftijd de diagnose darmkanker. Door een traject, wat mede werd gefinancierd met geld van Alpe d’HuZes, is het goed afgelopen en heeft zijn schoonvader een goede kwaliteit van leven gekregen. Als dank heeft hij, en vele van het gezin, zich al een heel aantal jaren ingezet voor Alpe d’HuZes. Ook  Tom wil graag zijn steentje bijdrage aan dit mooie en bijzondere evenement en dat gaat hij dit jaar dus doen. Tijdens de rust op 2e Paasdag van HSV 1 wordt er een collecte gehouden waarvan de gehele opbrengst voor Alpe d’HuZes is. Tom hoopt dat deze dag vele hem een financieel duwtje in de rug willen geven. Mocht je verhinderd zijn, er staat de komende tijd ook nog een donatiebox in de kantine van Tom. Meer te lezen over Tom en zijn actie kan via https://www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraiser/tomhafkamp.

 

Namens heel HSV wensen we Tom natuurlijk ontzettend veel succes met zijn sportieve prestatie!
We kennen allemaal mensen in onze directe omgeving die met kanker te maken hebben. Laten we deze actie van Tom ook daarom een financieel succes maken!