Opbrengst Grote Clubactie met de prijsuitreiking op 13 december

27 november 2023

Fantastisch…

  • Dat er voor de Grote Clubactie opnieuw zoveel jeugdleden van HSV hebben meegedaan.
  • Dat er ook nu weer een paar loyale seniorenteams, individuele leden en winkeliers een Superlot hebben gekocht!!
  • Met elkaar hebben we een recordbedrag opgehaald!!

Wil je weten hoeveel? Kijk dan hier:

 

Woensdag 13 december tussen 17.00-17.30 uur zal de prijsuitreiking worden gehouden, voor de kinderen die de meeste loten hebben verkocht. En natuurlijk ook weer voor het winnende team. De prijsuitreiking is in De Basis en is altijd supergezellig.
Alle kinderen die 20 loten of meer hebben verkocht worden daarvoor uitgenodigd. Dat zijn er maar liefst 48 dit keer. Dus hou je mailbox (of die van je ouders) de komende week goed in de gaten.

Belangrijk: het gaat om de loten die ook daadwerkelijk zijn gelukt en in het systeem van de GCA zijn aangegeven. Dus niet wat je achter op je boekje zelf hebt opgeschreven. Meestal is dat wel evenveel, maar niet altijd.

Na de prijsuitreiking zullen we opnieuw een stukje, met foto’s van de prijswinnaars en het winnende team, op de website plaatsen. Ook zullen we dan bekend maken waar het bedrag aan zal worden besteed.