ook Mees Bakker superboer (op huurbasis)

7 juli 2022

“Oud HSV ‘ers”

Van de week konden we al melden dat Joeri Oud een eerste prof contract heeft verdiend bij AZ en nu kunnen we aangeven dat Mees Bakker een stap in zijn carriere kan maken bij De Graafschap. Mees blijft onder contract staan bij AZ.  Bij de Superboeren kan Mees hopelijk een goede kans maken om veel speelminuten te maken om zo zijn waarde voor AZ te laten zien.

“Desgevraagd konden HSV’ers Fons en Martijn aangeven dat Mees ook nog een aardig  balletje kan slaan op het tennisveld en tot en met de E1 bij HSV heeft gespeeld. Bij AZ kreeg Mees net op het moment dat hij aansluiting kreeg bij de A selectie een vervelende blessure waarvan hij nu is genezen.”

 

Mees, heel veel succes bij de Superboeren waar je ook een ‘oude HSV bekende’ en naamgenoot Mees Kaandorp zal gaan tegenkomen.

Het hele persbericht lees je natuurlijk, hier, op de AZ website.

 

Eerdere berichten op de HSV website over Mees Bakker en Mees Kaandorp staan hieronder

Mees Bakker derde keeper az

 

Oud HSV’er Mees Kaandorp nieuwe ‘Superboer’