Nu ook app voor je HSV betaalpas.

25 augustus 2016

HSV heeft afgelopen seizoen geïnvesteerd in een nieuw kassa betaalsysteem en we zijn daar erg tevreden over. De contant geld stroom binnen de kantine is verminderd en dus is het veiliger voor de (vrijwillige) medewerkers van HSV en in feite voor iedereen in de kantine. Ook voor de administratie van HSV is het overzichtelijker geworden.

Het kassa systeem is ook gebruiksvriendelijk voor de mensen die ons zo nu en dan bijstaan achter de kassa van de keuken of bar. Dit zijn onder andere de ouders die eens per seizoen 4 uurtjes helpen op zaterdag.

Veel vrijwilligers hebben ook een betaalpas van HSV ontvangen en veel bezoekers hebben een betaalpas in gebruik.

HSV gebruikt de betaalpas ook om onze zeer gewaardeerde vrijwilligers te belonen door de passen op te waarderen.

Voor de betaalpas is door Twelve (het bedrijf achter het kassasysteem) een app ontwikkeld om nog makkelijker het eigen gebruik van je betaalpas te controleren, je betaalpas op te waarderen en nog meer. Voor alle informatie klik je hier.

De app kun je gratis downloaden in de App Store of Google Play. Zoekvraag: KNIP.

Om de app te gebruiken moet je je HSV betaalpas wel geregistreerd hebben. Hoe dit moet kun je hier vinden.

Wil je een betaalpas van HSV ontvangen? In de kantine zijn de pasjes gratis verkrijgbaar.
Voor  de administratie vragen we alleen je naam en email adres.

De HSV betaalpas is binnen HSV mogelijk gemaakt door Retailstekker.nl

retailstekker

voorbeeld van de app;

LCS KNIP