Nieuwe bordsponsor: FORTUNE COFFEE

30 juni 2021

HSV verwelkomt nieuwe bordsponsor: FORTUNE COFFEE

De koffieleverancier bij jou in de buurt.

Jouw zakelijke koffieleverancier voor de regio Alkmaar en omstreken. Bij Fortune Coffee begrijpen we hoe belangrijk koffie is. Daarom leveren wij goede, duurzame koffie uit representatieve koffieautomaten die passen bij jouw bedrijf.
Koffiedrinken is voor mensen heel belangrijk, daarom reageer ik samen met mijn collega’s altijd snel en adequaat. Dat lukt ook omdat we regionaal werken, dat is heel prettig. Hierin de regio Alkmaar zijn we altijd dichtbij en kunnen we snel ter plaatse zijn. Bij onderhoud, het oplossen van storingen of het leveren van producten, klanten zijn altijd verrast dat we zo snel zijn.
Voor vragen, bestellingen, service, onderhoud en bij eventuele storingen, bel je jouw persoonlijke Fortune-adviseur. We zitten vlakbij en kennen jou, jouw bedrijf en jouw voorkeuren. Dat is handig, want zo heb je snel nieuwe koffie en regel je alles rechtstreeks met dezelfde persoon. Meer weten over wat we voor jou kunnen betekenen? Neem gerust contact op!

André Nobel.

www.fortune.nl

www.facebook.com/fortunecoffeeNL