na 2 winstpartijen, nu nipt verlies voor Jo 16-1

6 oktober 2018

Aan de foto’s te zien lijkt het of HSV Jo 16-1 terug in de tijd ging. Zoals we inmiddels gewend zijn krijgen we van de begeleiders van dit top team steevast prachtige plaatjes en sfeer volle verslagen toegestuurd. Ik raad u allen aan om deze eens door te nemen! De verslagen van afgelopen seizoen zijn ook terug te vinden op de HSV website (hier onder 15-1)

Na twee forse winstpartijen was er nu een nipte nederlaag.  Lees het verslag voor alle info betrekking hebbende op deze wedstrijd.. link hier onder..

De geschoten plaatjes zijn ook weer van top kwaliteit.

Hans en Ton heel erg bedankt voor jullie wekelijkse inzet met betrekking tot foto’s en verslagen!

# klik hier voor de wedstrijd verslagen van dit seizoen.

# klik hier voor alle HSV foto albums.