Moos Groot was onze Pupil van de Week

27 november 2018

Moos Groot zondag 25 november j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door 1e elftal speler Tim van de Flier en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – Den Helder 1 meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, mocht mee warmlopen en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Moos proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van Den Helder, legde de bal stil, keek goed en schoot de bal schitterend langs de keeper van Den Helder. Het goede voorbeeld van Moos kreeg een mooi vervolg in de wedstrijd van het eerste, ze wonnen deze wedstrijd namelijk met 2-1. Na de wedstrijd kreeg Moos van HSV een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal en een certificaat. Tevens kreeg hij, aangeboden door de Stichting Vrienden van HSV, een cadeau pakket met HSV artikelen. Moos, bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn! We kregen het volgende bericht van zijn ouders:

Beste Wim, medebestuurders en heren 1,

Moos heeft gister een onvergetelijke dag gehad. Wij willen jullie en alle betrokken nogmaals hartelijk bedanken voor een geweldige middag.

Groet,

Familie Groot