Mees en Quinten in Oranje O16

6 maart 2017

Mees is net terug uit Portugal en is opnieuw geselecteerd voor Oranje onder de 16 jaar. Ook Quinten is dit maal aan het keur korps van Oranje toegevoegd. Mees en Quinten voetbalden bij HSV en zijn inmiddels vaste waarden bij AZ.

Succes en veel plezier mannen!

Onder 16 neemt het tijdens het vierlandentoernooi in Noorwijk op tegen Roemenië, Noorwegen en België. Het team van KNVB-coach Peter van Mees en Quintender Veen trapt woensdag 8 maart om 19.00 uur af met een wedstrijd tegen de Roemenen. Twee dagen later is Noorwegen de tegenstander. Het toernooi wordt zondag 12 maart afgesloten met een wedstrijd tegen België.

 

De complete selectie bestaat daardoor uit de volgende 22 spelers:

Marouan Azarkan (Feyenoord), Mees Bakker (AZ), Matthijs Bel (PSV), Vicente Besuijen (FC Volendam), Wouter Burger (Feyenoord), Quinten Dekkers (AZ), Terrence Douglas (Ajax), Liam van Gelderen (Ajax), Kenzo Goudmijn (AZ), Denzel Hall (Feyenoord), Arjen van der Heide (sc Heerenveen), Ramon Hendriks (FC Dordrecht), Enrico Hernandez (Ajax), Lorenzo van Kleef (ADO Den Haag), Mees Kreekels (PSV), Quinten Maduro (Ajax), Nordin Musampa (Ajax), Manuel Pherai (AZ), Daan Reiziger (Ajax), Shurandy Sambo (PSV), Venitchio Sint (Ajax), Nigel Thomas (PSV).