Mees Bakker in Oranje JO 16

7 februari 2017

mees bakker6Mees Bakker uit Heiloo is geselecteerd voor Oranje JO 16 en doet mee met een internationaal toernooi in Portugal.

Mees genoot zijn opleiding van HSV en is inmiddels vaste waarde bij AZ.
(Mees is de kleinzoon van voormalig HSV Keeper Piet Bakker, het zit m in het bloed)
Mees vloog maandag 6 februari vanaf vliegveld Eindhoven naar Portugal, uitgezwaaid door zijn familie.
Mees laat op zijn Facebook pagina zien dat het een mooi leven kan zijn als je doorbreekt in het voetbal, als je er maar hard genoeg voor traint.

HSV volgt Mees zijn voetbal carrière natuurlijk op de voet.

HSV wenst Mees ontzettend veel succes in Portugal!

mees bakker8

Oranje onder 16 neemt het van 9 t/m 13 februari in de Algarve op tegen Duitsland (9 februari), Portugal (11 februari) en Frankrijk (13 februari). Alle duels worden gespeeld in het stadion van Vila Real de Santo Antonio, vlakbij de Spaanse grens.

De Oranje JO 16 selectie is als volgt:

Marouan Azarkan (Feyenoord), Mees Bakker (AZ), Matthijs Bel (PSV), Vicente Besuijen (FC Volendam), Wouter Burger (Feyenoord), Terrence Douglas (Ajax), Liam van Gelderen (Ajax), Denzel Hall (Feyenoord), Arjen van der Heide (Sc Heerenveen), Ramon Hendriks (FC Dordrecht), Lorenzo van Kleef (ADO Den Haag), Joey Koorevaar (Feyenoord), Enric Llansana (Ajax), Quinten Maduro (Ajax), Manuel Pherai (AZ), Cristopher Mamengi (FC Utrecht), Shurandy Sambo (PSV), Vincent Schippers (Sparta Rotterdam), Venitchio Sint (Ajax), Nigel Thomas (PSV), Damian Timan (PSV), Joshua Zirkzee (Feyenoord).

Trainen.

Eind december 2016 trainde Mees nog even op het hoofdveld van HSV waarvan hij op Facebook een filmpje plaatste;
Facebook filmpje van Mees

Speler van de maand.

Bij AZ werd Mees al in 2013 speler van de maand. Een mooi rijtje om tussen te staan met onder meer plaatsgenoot voorheen van buur De Foresters, Thomas Ouwejan, die inmiddels tot de hoofdmacht van AZ behoort.

Thomas Ouwejan (januari 2013)
Bram Franken (februari 2013)
Joeri Church (maart 2013)
Bilali Mohamed (april 2013)
Teun Bijleveld (mei 2013)
Cani Yilmaz (juni 2013)
Robin Lathouwers (augustus 2013)
Mees Bakker (september 2013)
Sam Aarts (oktober 2013)