Marijke helpt…. (weer)

23 maart 2022

Het zal niemand ontgaan zijn dat er een heftige oorlog gaande is in Oekraïene en dat de mensen daar, zo’n beetje alles achterlatend,  vluchten voor hun leven. Duizenden Oekraïeners worden opgevangen in Nederland. Onder andere het Julianaklooster vangt mensen op.

In dit soort situaties staan er altijd mensen op om te helpen.
Een van deze mensen is Marijke, die haar netwerk aansprak.  In dit netwerk zitten Iris (vrijwilligster / sponsorcommissie HSV) en Mark Niesten (stersponsor HSV / Sporthuis Johan Jansen).
Zoals Marijke zelf schrijft op Facebook; binnen een paar appjes waren er oa fantastisch sportieve kleding, ballen en schoenen bij elkaar geregeld en werden er vrolijkheid gebracht bij de Oekraïense gezinnen in het Julianaklooster.

Prachtige aktie van Marijke, Iris en Mark!

 

 

 

 

We kennen Marijke natuurlijk oa van de acties voor de onderwijsstichting in Ghana Educare;

HSV tenues voor stichting EDUCARE in GHANA