Luuk Grijzenhout was onze Pupil van de Week

9 maart 2018

Luuk Grijzenhout was zondag 4 maart  j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door 1e elftal speler Dennis Houtenbos en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – Zaanlandia 1  meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, mocht mee warmlopen en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Luuk proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van Zaanlandia, kwam alleen tegenover de keeper te staan en schoot de bal schitterend in het doel. Het goede voorbeeld van Luuk kreeg een goed vervolg in de wedstrijd van het eerste, ze wonnen de wedstrijd met 2-0. Leuk was dat Dennis deze wedstrijd terecht  “Man of the Match” werd!! Na de wedstrijd kreeg Luuk lekker wat te eten en te drinken. Luuk kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Luuk, bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.