Levi van Tent Beeking was onze Pupil van de Week

6 november 2016

Levi was zondag 30 oktober j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd bij HSV opgevangen door 1e elftal speler Steef Kaandorp en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – DTS 1  meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, was bij de bespreking van de scheidsrechter met de grensrechters en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na een indrukwekkende minuut stilte ter nagedachtenis aan onze Truus Hensen mocht Levi na het eerste fluitsignaal proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van DTS, schoot hard op doel en …… maakte een schitterend doelpunt. Het goede voorbeeld van Levi kreeg gevolg in de wedstrijd van ons eerste. We wonnen de wedstrijd met 3 – 2 en pakte daarmee de 1e periodetitel! Na de wedstrijd kreeg Levi een heerlijk patatje. Hij kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Levi bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde en we hopen dat je genoten hebt.

levi-en-steeflevi-met-scheidsrechter