Lekker trainen voor schoolvoetbal

13 maart 2023

Afgelopen vrijdag (10 maart) was er ondanks de sneeuwval de eerste meisjes training bij HSV voor het schoolvoetbal. Met toch nog bijna 60 meisjes werd er onder leiding van oud prof voetballer Yuri Cornelisse getraind.

Zie het hele artikel hier in de UITKIJKPOST

Het Schoolvoetbaltoernooi voor Heiloo wordt al jaren lang om-en-om gespeeld op de terreinen van HSV en De Foresters waar het altijd erg gezellig is voor / door de vele ouders, juffen en meesters die het team van hun school komen aanmoedigen. Dit dit jaar (2023) wordt het weer gespeeld op het terrein van HSV aan het Maalwater.

Speeldata zijn oa. vrijdag 24 en vrijdag 31 maart 2023.

Afgelopen jaar wist bij de meisjes het eerste team van De Zuidwester te winnen in Heiloo en vervolgens nog twee ronden verder te komen in het KNVB schoolvoetbaltoernooi. Zal er dit jaar weer een jongens- of meisjesteam van een school uit Heiloo zó ver doorstromen… of nog verder…??

Hou de UITKIJKPOST en de Facebook pagina van het KNVB Schoolvoetbaltoernooi Heiloo en natuurlijk de HSV website in de gaten voor de laatste informatie.