kom op de fiets naar HSV ivm de Maalwaterrun

3 april 2022

In 2022 wordt op zondag 10 april  voor de 12e keer de MaalwaterRun georganiseerd door Rotary Club Heiloo (RCH) in samenwerking met AV Trias Heiloo en de buurtsportcoach Heiloo. Net als in vorige 7 edities wordt naast  de MaalwaterRun ook de MaalwaterWalk georganiseerd. Dit is een wandeltocht waar de deelnemers zelf op basis van een routebeschrijving een wandeling door Heiloo en omgeving maken.

Dit jaar wordt het evenement weer gehouden in het gebied bij TRIAS, de Dors en de Omloop te Heiloo.  De wandeling is van 9-13 uur s’ochtends over afstanden van 6, 8 en 16 km en zal door ongeveer 150-200 mensen gelopen worden. De hardloop wedstrijden zijn van 11-14 uur en eindigen allemaal op de atletiekbaan. Er worden 700-800 lopers verwacht.

11:00 uur             10 km    wedstrijdloop inclusief trimloop, met onderverdeling van de senioren en masters

12:15 uur             1 km      Scholierenloop (groep 1 t/m groep 8)

12.40 uur             2 km      scholierenloop kinderen vanaf groep 5 t/m 8 en PCC leerlingen

13:15uur             300 m    bambini run rondje atletiekbaan

13:40 uur             4 km      juniorenloop 12-18 jaar en recreatieloop

Voor details zie onze website : www.PCCmaalwaterrunenwalk.nl met oa de routes.

Er wordt op de parkeerplaats bij HSV aan de TRIAS kant een fietsenparkeerplaats gemaakt.

Het parkeerterrein zal tussen 10 en 14.30 uur beperkt of zelfs niet toegankelijk zijn gezien het aanwezige publiek dat  zich tussen het PCC en TRIAS zal bevinden.

De  kruising van de Belieslaan/Omloop en de Dors zal afgesloten worden vanaf 10.45 uur, gezien de start die voor het PCC zal plaatsvinden.