KNVB MASTERZ –>> even doen!

14 juli 2021

Het schooljaar zit er weer op en ook het voetbalseizoen 2020 – 2021 is alweer verleden tijd. Onze regio heeft nu zijn welverdiende 6 (?) weken schoolvakantie die zo rond 21 augustus 2021 weer afgelopen is.

Voor elk voetbalseizoen geldt dat een speler die op 1 juli van het kalenderjaar waarin hij de leeftijd van 17 jaar bereikt in het bezit moet zijn van een spelregelbewijs. De eerste regel is heel simpel.. heb je de cursus niet gedaan kan je niet aangemeld worden op het wedstrijdformulier en dus ook niet spelen…

Gebruik dus een van je vakantiedagen om de cursus te te doen zodat ook jij samen met de andere van je team fris én met spelregelkennis aan het nieuwe seizoen kan beginnen.

Yvon heeft iedereen die het aangaat met mails voorzien van de inlog instructie. Heb je deze niet (meer) mail dan even naar : ledenadmisitratie@vvhsv.nl

Op deze website vind je alles over het spelregelbewijs: www.voetbalmasterz.nl