KNVB Assist – Trainers

29 september 2017

KNVB Assist RinusKNVB ASSIST, het kennisplatform voor bestuurders en scheidsrechters, heeft een nieuwe toevoeging speciaal gericht op trainers. Een belangrijk onderdeel hierbinnen is Rinus: de online assistent-trainer. Rinus is een online tool die trainers gratis toegang biedt tot honderden oefeningen, kant-en-klare trainingsschema’s en hen inspireert om (jeugd)voetballers optimaal te laten genieten van dat wat zij het liefste doen: voetballen.

Dankzij Rinus kan jij met jouw club voortaan eenvoudig zelf trainers, coördinatoren en andere vrijwilligers actief op weg helpen bij het opzetten van trainingen. Maar ook trainers en coördinatoren zelf kunnen rechtstreeks aan de slag met de kennis die hier te vinden is.

Rinus is constant in ontwikkeling en wordt telkens aangevuld met nieuwe content voor alle trainers, op elk niveau. De ideale trainingsvorm is vanaf nu altijd binnen handbereik.