Kas Dalenberg was onze Pupil van de Week

10 april 2017

Kas Dalenberg was zondag 9 april j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door 1e elftal speler Max Dekker en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – Beemster 1  meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, was bij de bespreking van de scheidsrechter met de grensrechters en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Kas proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van Beemster, kwam alleen tegenover de keeper te staan en schoot met zijn sterke linkerbeen de bal achter de keeper in het goal! Het goede voorbeeld van Kas kreeg pas in de 2e helft van de wedstrijd een goed vervolg, we wonnen de wedstrijd 4-2! Na de wedstrijd kreeg Kas een heerlijke patatje. Kas kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Kas bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.

Max en kas