Kantinedienst? natuurlijk en het is maar 1 x per seizoen!

29 oktober 2019

Voor, tijdens of na de wedstrijd drinken we allemaal heel graag een kopje koffie, thee of een biertje in onze gezellige HSV kantine. Om dat mogelijk te maken staan elke week vrijwilligers voor je klaar achter de bar. De club vraagt de (zaterdag) coaches een paar keer per jaar 2 vrijwilligers voor de bardienst vanuit zijn of haar team te leveren.  Dat is dus als ouder maximaal 1 keer per seizoen. Kantinedienst draai je altijd samen met een of meer ervaren kantinemedewerker(s). Dus beste ouders als die vraag van de coach komt maak het hem/haar dan gemakkelijk (hij/zij doet al genoeg!) en meld je direct aan! Daarmee help je de hele club.

Wil je ons vaste team versterken of heb je vragen mail dan even naar kantinedebasis@vvhsv.nl

hier vind je wanneer jou team kantinedienst heeft