Joerie, Lewis en Sem landskampioen!

11 juni 2017

AZ Onder 13 landskampioen

Oud HSV’ers Joerie Oud, Lewis Schouten en  Sem Dekkers zijn landskampioen geworden met AZ onder 13.

Mannen van harte gefeliciteerd!!

ZAANSTAD- AZ Onder 13 heeft zaterdag na een ware thriller de landstitel ten koste van PSV binnengesleept. In extremis hield aanvoerder Job Kalisvaart zijn ploeg in leven (2-2), waarna Wout Blaauboer in de strafschoppenserie zijn status van penaltykiller waarmaakte. AZ begon uiterst sterk aan het treffen met de Eindhovenaren. Nadat Lewis Schouten in de derde minuut al serieus op de deur klopte, leek hij enkele minuten later zijn team op voorsprong te zetten. De treffer werd echter wegens buitenspel afgekeurd.

Lees het hele artikel bij de AZ website .. HIER

Joerie Oud, Lewis Schouten, Sem Dekkers