Joeri verdient eerste prof contract bij AZ

5 juli 2022

Nadat we in april konden melden dat het AZ contract van oud HSV-er Lewis Schouten was opengebroken en verlengt is het nu de beurt aan oud HSV-er JOERI OUD.

Wat een geweldig nieuws en wat een geweldige prestatie van Joeri dat hij zijn eerste prof contract heeft ondertekend.

Oud: ‘Steeds meer een volwassen speler’
“Het is heel lekker en een mooie beloning om hier mijn eerste contract te tekenen”, vertelt Oud. “Het voelt hartstikke goed dat de club zo zijn vertrouwen in mij uitspreekt. Ik heb me de afgelopen jaren sterk ontwikkeld en ben steeds meer een volwassen speler geworden. Ook ben ik gegroeid in het leiden van het team, het coachen van medespelers en bijdragen aan het winnen van een wedstrijd.”

Lees het het persbericht, hier, op de AZ website.

Joeri heel veel succes en van harte gefeliciteerd namens HSV.