Jochem Jonker was onze Pupil van de Week

13 maart 2018

Jochem Jonker was zondag 11 maart  j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door 1e elftal speler Roel Bakker en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – VSV 1  meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, mocht mee warmlopen en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Jochem proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de defensie van VSV, speelde door de benen (!!) van de laatste man en kwam alleen tegenover de keeper te staan. Helaas rolde de bal net naast maar wat een mooie actie was het van Jochem. Het werd een hele spannende wedstrijd met maar liefst 9 doelpunten. HSV 1 won de wedstrijd uiteindelijk met 5-4. Na de wedstrijd kwam Jochem samen met zijn vader en moeder en zijn opa en oma naar de bestuurskamer en Jochem kreeg daar een lekker patatje. Jochem kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Jochem, bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.