in memoriam * Monique Bakkum *

14 december 2022

Wij ontvingen het droevige bericht dat op 10 december 2022 – na een kort ziekbed –
op de leeftijd van slechts 51 jaar, Monique (Mo) Bakkum is overleden. We kunnen het gewoonweg niet geloven……

Monique heeft een aantal jaren als beheerder onze kantine bemenst en was in die periode hét gezicht van HSV. Zij was zeer geliefd bij velen, omdat zij alle aandacht had voor de mensen om haar heen. Mensen hebben met haar gelachen en gehuild.
HSV heeft mooie tijden met Monique beleefd; feesten, partijen en het ontvangen van de Engelse voetbalclubs waren hoogtepunten. Op Monique kon je altijd rekenen; alles werd door haar goed verzorgd en tot in de puntjes geregeld.

Met haar hond Tinus vormde Monique een twee-eenheid; daar was ze echt dol op. Waar Monique was, was ook haar hond. Op een gegeven moment kwam Johan in haar leven en dat bloeide op tot een mooie liefde. Zij heeft de stap genomen om voor hem naar Deventer te verhuizen en daar was zij gelukkig.

Regelmatig kwam zij nog naar Heiloo om familie en vrienden te bezoeken. En ieder jaar kwam je haar tegen op de kermis….dan werden de banden weer door haar aangehaald.

Monique is in de loop der jaren een echte HSV-er geworden.
Zij zal worden gemist.
Wij wensen Johan, kinderen en andere familie en naasten heel veel sterkte.

(scan de QR code of klik hier voor een donatie aan Support Casper.
foto of muziekstuk aanleveren: info@rob-oostenrijk.nl )

Namens bestuur, leden en vrijwilligers,
Ellen Popma
(voorzitter vv-HSV)