HSVeranda tour 2024 – wéér een om te onthouden

9 juni 2024

In november 2023 was de HSVeiling waarbij de populaire HSVeranda tour kavels niet ontbraken en waarop gretig werd geboden.
Op ‘onze verjaardag’ 1 juni 2024 werd de Veranda tour eindelijk gehouden. 40 mensen die HSV een warm hart toedragen en van gezelligheid houden pakten de fiets en verzamelde traditioneel bij het Witte Kerkje om een groepsfoto te maken. En om vandaar uit de starten naar de 5 veranda’s waar een lekkere speciaal biertjes klaar stonden met een hapje. Er waren dit jaar 5 veranda’s + een ‘eindveranda’ waar iedereen inclusief de veranda eigenaren de tour afsloten.

Ik kan alleen maar zeggen dat het het opnieuw een groot succes was!
U mag aan de foto’s hieronder inschatten of het geslaagd was 😉

Veranda eigenaren + hun partners:

THIJS, LUCAS, FRANK, TOM, HENK en RUUD:

HEEL ERG BEDANKT!!

Rood – Gele groet

Bas, Henk, Jacqueline, Kees Jan, Lars, Nicole, Tommy, Wim, Barry, Colm en Maikel