HSVEILING BEDANKT (3)

26 december 2023

De HSVeiling was een groot succes, in een serie van berichten willen we de aanbieders van de kavels heel erg bedanken voor het ter beschikking stellen van de onderstaande kavels.
Werd je net overboden of was je niet in de gelegenheid om bij de HSVeiling aanwezig te zijn en wil je toch het item aanschaffen of er meer over weten klik dan op de kavel om naar de website van de aanbieder te gaan – indien van toepassing/ bekend.

Eric Melgers, René vd Flier- Heiloo Vitaal, Atelier Atemice, Bonnie Ruiter, Max Nuijens- Berner, Urben Trickz, Paul Boerlage – Gastrovino, Bart Oostindie, Bart Moleman- Fysio Heiloo, Tom vd Kommer – Service Koers,  Steef Kaandorp -Heineken, Stadsbranderij Alkmaar, Beach Basters, Yuri Cornelisse, Padel Plaza Heiloo, Brouwerij Egmond, Zeestraten en De Rooij, Dorssports en Rob Aelbers.