HSVEILING bedankt (2)

10 december 2023

De HSVeiling was een groot succes, in een serie van berichten willen we de aanbieders van de kavels heel erg bedanken voor het ter beschikking stellen van de onderstaande kavels.
Werd je net overboden of was je niet in de gelegenheid om bij de HSVeiling aanwezig te zijn en wil je toch het item aanschaffen of er meer over weten klik dan op de kavel om naar de website van de aanbieder te gaan – indien van toepassing/ bekend.

Ton Mosheuvel, Elly Coffeng-Kaandorp, Brouwerij Egmond, Steve Ursem, HSV, Vishandel Volendam ‘t Loo, Rene van Elsland- Good Rolls, Tom Leering- Outdoorpark Alkmaar, Marc van Twuijver- Banketbakkerij C. van Velzen, Bonnie Ruiter, Bram Zeestraten, Ellen Popma- Easy For You, Annick Melgers, David Loggie en Henk van Rijnsoever, Rob en Elly Kuiper- Eiland De Wild Keukens, John Conteh, Steven Ursem- NIKE, Tim Erkamp- Erkamp Projectservice.