HSVeiling bedankt (1)

2 december 2023

De HSVeiling was een groot succes, in een serie van berichten willen we de aanbieders van de kavels heel erg bedanken voor het ter beschikking stellen van de onderstaande kavels.
Werd je net overboden of was je niet in de gelegenheid om bij de HSVeiling aanwezig te zijn en wil je toch het item aanschaffen of er meer over weten klik dan op de kavel om naar de website van de aanbieder te gaan – indien van toepassing/ bekend.

Truus Nuyens, People & Beauty-Danielle, HSV, Mees Kaandorp, Gastrovino – Paul Boerlage, Koers-Tom van de Kommer, Schellac4U, Nike-Stef Ursem, Padel Plaza Heiloo, Rob Aelbers, Studio Plek–Marielle Verbeek, Dorssport, Niels Kraakman, Smaak Vermaak-Margret Weijers, Inge van Haastrecht.

Onderstaand schilderij van Inge van Haastrecht werd daadwerkelijk geveild;