HSVEILING 2023: ZATERDAG 25 NOVEMBER

30 oktober 2023

1 uur padel baan Heiloo
1 x wedstrijdspeaker bij HSV olv Bonnie Ruiter
2 kaarten Liverpool
2 overnachtingen bij Resort de Parel in Zeewolde
2 uur padel- of tennisles van Annick Melgers, voormalig WTA top 300 speelster en top 10 van NL
2 VIP kaarten Eintracht Frankfurt –  2 VIP kaarten Paris Saint Germain
Website gemaakt door WEBRETURN (5 pagina’s)
Ajax logo van aluminium
Appeltaarten van Truus
AZ shirt met handtekening Jordy Clasie
Bierpakketten Sancti Adelberti
Bootcampen bij Dorssports
Businesseat wedstrijd Telstar + diner
Dagje golfen met David Loggie en Henk van Rijnsoever
Door van Bommel gesigneerd shirt AZ
Een clinic als teambuilding
Een eerste styling advies living, huisbezoek 1 uur, tips & tricks
Eerste shirt van Beukema in Bologna gesigneerd
Finale Europacup 1 bord Ajax – Internationale 1972
Free runnen voor 5 gasten in het grootste (in juli 2023 geopende) Freerun park van Nederland in Schagen
Golf, 18 holes golven met Andy Houtkamp en Olga Commandeur
Hand/nagelverzorging
Heineken Experience VIP tour voor 2 personen
HSV taart door koekenbakken Bram Zeestraten
HSVerandatours voor 4 personen
Huiskamerconcert Jazzle
Ingelijst AZ-shirt Dani de Wit
Ingelijst shirt van Dennis Bergkamp met handtekening en echtheidscertificaat
Kadobon om de wijnworkshop PROEF! Te volgen
Karpet van Erkamp
Keest Kist Louche AZ – Amstelbar – 2 kaarten
Kerstbomen
Kilo koffie
Meters bier bij elke thuiswedstrijd van HSV 1
Optreden Stef Haazelager
Overnachting + ontbijt voor 2 personen – Van der Valk Middelburg (periode okt `23 tm mei `24)
Pedicurebehandelingen
Pupil van de Week bij thuiswedstrijd HSV1
Quooker
Rondleiding voor 4 personen Brouwerij Sanctie Adelberti met proeverij van 4 bieren
Schilderij Inge van Haastrecht
Schilderij Max Verstappen Italian Art
Schilderij Theo Leering
Schoonheidsbehandeling People & Beauty
Skybox AZ met Hallo en Hypotheekshop voor 4 personen
Sportmassage door John Conteh
Strandfiets- en/of MTB-clinic voor 8 personen in de duinen met Ramses Bekkenk
Team- / familie-uitje van 1,5 uur met maximaal 15 personen bij het Outdoorpark Alkmaar
teamtraining Yuri Cornelisse
Walking / Cycling Dinners voor 4 personen
Weekendje in een vakantiehuisje op Terschelling (vr tm ma, tussen okt en mrt, niet in schoolvak)
Wielerpak
Wielrenshirt Laurens ten Dam
Wielrenshirt Niki Terpstra
Wijnpakketten “de Deel”