HSV zomertoernooi 2021

22 augustus 2021

De mannen van HSV senioren selectie kunnen de nieuwe trainer, Mark Kranendonk, tijdens het HSV zomertoernooi 2021 overtuigen van hun kwaliteiten. De TC heeft weer mooie tegenstanders kunnen aantrekken voor dit gezellige toernooi op ons mooie sportpark aan het Maalwater. Wat dacht u om te beginnen van DE dorpsderby van Heiloo: HSV – De Foresters. We hoeven natuurlijk niet te vertellen dat hier een mooie eerste ontmoeting bij zit met oud HSV trainer Edwin Veenstra die de mannen van De Foresters tegenwoordig traint. Ook de talenten van de mooie clubs ADO 20 (O23) en Koninklijke HFC (O21) zullen strijden om het HSV zomertoernooi op hun naam te zetten. U bent van harte welkom op ons complex voor de volgende wedstrijden:

Vrijdag 27 augutus 20:00 uur.

HSV 1 – De Foresters 1
Ado 20 (O23) –  Kon. HFC (O21)

Zondag 29 augustus 14:00 uur.

Hoofdveld : de winnaars van vrijdag.
C veld: de verliezers van vrijdag.