HSV kledingtas/wastas weer inleveren!

7 juni 2019

Heiloo, 4 juni 2019
Geachte HSV Teamleider,

Met plezier en voldoening mogen jullie vast terugkijken op een mooi voetbalseizoen. Tijd om je rust te pakken en de zaterdagen weer even anders in te delen.
De kledingtas/wastas mogen (moeten!!) jullie weer inleveren. En wel op:

Maandag 17 juni 19.00-20.30 uur

De tassen worden door ons nagekeken en klaar gemaakt voor het nieuwe team dat er volgend seizoen weer plezier van kan hebben. Zorg dat alles in orde is en dat je ook verschijnt. Nog te vaak moeten er achteraf nog allerlei tassen en andere zaken ingeleverd worden omdat een leider het niet wist, lag te slapen of echt geen vrouw, zoon, buurman of tante had die voor hem/haar de tas kon inleveren.

Ook de ballen en waterzakken dienen ingeleverd te worden.

We zien jullie graag maandag 17 juni!!

Rood-gele groet,

Irene, Inge, Sandra en Iris.

kledingcommissie@vvhsv.nl