HSV investeert in opleiding eigen jeugdtrainers

27 juni 2022

“Goud zijn ze, de mannen die al járenlang elke woensdag de kleintjes trainden bij HSV. En toch begon er naast al deze ervaring ook behoefte te ontstaan aan meer en nieuwe energie. Ook al omdat er behoorlijk wat nieuwe kinderen in de leeftijdsgroep van 6 – 9 zich bij onze vereniging aansloten.

Deze toeloop is mede te danken aan het grote enthousiasme van de hoofdleider van die groep, Robert Jan de Waard. Op zijn initiatief is er een plan ontwikkeld om het ‘train-de-trainer’ in te gaan zetten voor deze doelgroep. Het plan is door het jeugdbestuur en hoofdbestuur omarmd en gaat daadwerkelijk worden uitgevoerd….. “

Lees HIER het alles over de samenwerking tussen HSV – DG|Sportivo – De Best en natuurlijk Stichting Vrienden van HSV