HSV 6 * Kampioen *

26 mei 2024

Wat een top team is dit.. al jaren bij elkaar en met een hele eigen ‘DNA’. Voor en of na de wedstrijd in een voorberspreking of na bespreking bij (oud) coach Roel en vrouw Ruth. En dan zoon lief niet meer meebalt maakt allemaal niets uit. Traditie is traditie en wat goed voelt – van beide kanten – moet je gewoon blijven volhouden.

Vandaag niet gevoetbald bij maar wel kampioen geworden en dus naar HSV om in je eigen tenue het kampioenschap te vieren. Prachtig!

Ook hier was Yvon natuurlijk bij om de felicitaties over te brengen. Tijdens de warming up van HSV 1 werden de kampioensfoto’s gemaakt: ja voor de kantine want voor deze groep is HSV ‘De Basis’ en dus moet de foto – terecht- gemaakt worden voor de kantine. Met een applaus van de gehele HSV selectie op de achtergrond werden de kurken van de flessen geschoten en de rookpotten afgestoken.

Van harte gefeliciteerd mannen!