HSV 17-1 verliest nipt van koploper VV Bergen 17-1

24 november 2019

Na de sensationele opmars van onze helden op ranglijst was het legioen benieuwd of deze lijn vandaag doorgetrokken zou kunnen worden door de winst op koploper Bergen. De voortekenen waren in ieder geval niet gunstig door een bovenmatig gevulde ziekenboeg en het feit dat Mats dit keer voor een geheel ander haarcoupe had gekozen en Sem genoemd wilde worden… Overigens had de tegenstander tot op heden nog maar één potje verloren en zou bij winst (en verlies van Odin) vandaag kampioen kunnen worden. Een soort Ajax dus… Kortom, de verwachtingen op een goed resultaat waren vooraf niet hoog gespannen, maar daar stond tegenover dat HSV tegen goed voetballende ploegen nog wel eens boven zichzelf uit weet te stijgen. Voorafgaand aan de wedstrijd werden de HSV-supporters op een aangename manier verrast door het feit dat Maryn, de vriendin van de coach van Bergen/scorebord bedienster, genegen was om de kleuren op het scorebord voor de gelegenheid aan te passen naar rood/geel. Een sportieve geste waarvan iedereen hoopte dat deze ook voor de spelers van Bergen op zou gaan…. lees hier verder